Ulti Clocks content

Події

Тренінги для внутрішньо переміщених осіб

ВГО «Демократична дія» долучилась до реалізації програми сприяння внутрішньо переміщеним особам з Донецької і Луганської областей. Програма успішно реалізується на Черкащині в рамках проекту Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) при фінансовій підтримці UKAID (Великобританія) «Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у розвитку мікропідприємництва».

125 громадян - внутрішньо переміщених осіб які проживають на Черкащині долучились до програми. Дані підприємці та самозайняті особи з числа внутрішньо-переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та АРК пройшли навчання, підготували і вже захистили свої бізнес-плани. Перші 30 учасників вже отримали на реалізацію своїх бізнес-планів підтримку: обладнання, інструменти та матеріали. Цей проект в Черкаській області (міста Черкаси та Умань) реалізує ВГО «Демократична дія» у партнерстві з Товариством фахівців з промислового менеджменту. До кінця березня всі, хто успішно захистив бізнес-план отримають технічну підтримку. А саме, обладнання на суму еквівалентну до 900 доларів США ті, що навчались по програмі самозайнятості. А також до 2,5 тисяч доларів США отримають ті, що хотіли започаткувати, розширити або відновити підприємницьку діяльність. Є дуже цікаві та конкурентні ідеї, які вже реалізуються. Наприклад, надання послуг з валки дерев та підготовка ділянок під будівництво, шино-монтаж, виробництво котлів та буферних баків, виробництво полімерних виробів, ремонтно-будівельні роботи, відео-студія, пошив та продаж одягу, виробництво кондитерських виробів, та інше.

Протягом грудня і січня в Черкасах та Умані відбулись 5 тренінгів. ВГО «Демократична дія» є координатором проекту в Умані, де 12 - 13 січня 2016 року відбувся тренінг, а 28 січня 2016 року відбувся захист бізнес-планів. Вже оголошено переможців.

Даний міжнародний проект є надзвичайно важливим. Тренінги викликали великий інтерес не лише у переселенців, а і у місцевих підприємців, які теж мали можливість взяти участь у навчанні. Всі учасники висловили зацікавленість у продовженні даного проекту.

 

Сторінка 8 з 14

 

© “Демократична дія” - всеукраїнська громадська організація — всі права захищені